Dom

Akcesoria kempingowe – atrakcyjne gadżety do kampera

Coraz częściej postanawiamy zaplanować wczasy pod chmurką. Z pewnością to oryginalna forma relaksu i nie każdy darzy ją zainteresowaniem. Natomiast jeśli już dana osoba wykaże odrobinę chęci na tę odmianę wywczasów, postara się poświęcać mu coraz więcej czasu. W związku z tym sam przyjazd na kemping nie wystarcza! Kemping może okazać się bardziej interesujący, jeśli znajdziemy dopasowane akcesoria do kampera. Czym najlepiej uzupełnić przestrzeń mieszkalną na dłuższy wyjazd?

Wypróbuj pomysł z klimatyzacją

Gdy chcesz mieć klimatyzator, możesz wybierać spośród licznych produktów dostępnych online. W przypadku, gdy maszyna nie posiada fabrycznej klimatyzacji lub aktualna wymaga wymiany – najwyższa pora, aby to zrobić. Dachowy? Podławkowy? Niezależnie od lokalizacji trudno wyobrazić sobie profesjonalny kamper. Oba typy klimatyzatorów posiadają sporo plusów. Klimatyzatory podławkowe pozostawiają optymalną stabilność, natomiast zabiorą nieco powierzchni. Natomiast te mocowane na dachu pozostawiają luz w środku, ale warunkują zachowanie stabilności w trasie.

Kuchnia w podróży – akcesoria do kampera

Wyjazd kamperem pobudza apetyt. Dlatego należy dokładniej przyjrzeć się akcesoriom kuchennym niezbędnym podczas kempingu. Są nimi na przykład bardzo przydatne transparentne organizery, ułatwiające przewóz szklanek, kieliszków czy kubków. Warto jednocześnie zorganizować serwis z nietukących się surowców, ale jeżeli chcesz zabrać coś z szkła, takie opakowanie pozwoli na zabezpieczenie każdego z kubków. Idealnym wyjściem pozostaje pojemnik zrobiony z gumy oraz specjalna taca. Także zabranie składanego wiaderka Fold Away to także dobra inwestycja. Wychodzi z tego wyjątkowo duża organizacja miejsca bez zmian w funkcjonalności.

Uzupełnij naczynia kuchenne zastawą na stół. Rewelacyjne zestawy produkuje się z nietłukącej się melaminy, idealnej do używania w podróży. Wówczas nie należy troszczyć się o zniszczenie naczyń, a pojemnik przyda się jedynie do utrzymania porządku. Postaw na komplet, dobrany do ilości osób, które mogą podróżować na kemping. Jeżeli chcesz, znajdziesz też akcesoria do jedzenia na sztuki. Wyjątkowe akcesoria do kampera to również grille gazowe, świetne w czasie biwakowania bliżej natury. Są nimi zarówno niewielkie urządzenia na dwa palniki, które bez trudu można odpalić w dowolnym zakątku, jak i większe grille wyposażone w ruszt, na którym da radę przygotować posiłek dla całej rodziny. Dużym plusem w warunkach polowych jest brak kopcenia i konieczności szorowania po użyciu.